Артистка впевнена, що мова потрібна, щоб усвідомити себе українцем

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Королева ночі українського шоу-бізнесу Оля Полякова прокоментувала прийнятий закон, згідно з яким сфера обслуговування повинна перейти на українську мову.

Цікаво, що артистка, яка в звичайному житті говорить російською, підтримала цей закон. У сторіс своєї сторінки в Instagram Полякова зазначила, що для того, щоб усвідомити себе українцем, треба вивчати свою мову:

вийшов закон, згідно з яким ми повинні говорити українською мовою. Facebook і Instagram що це дуже їм незручно Якось, я хочу сказати вам. Люди добрі, а ви бачили, щоб у Франції говорили італійською, а в Італії — французькою. Може дуже хочуть американці розмовляти на якійсь іншій мові? Люди, у нас має бути наша українська мова. Може зараз це когось і дратує, але в наступному майбутньому наші діти будуть говорити українською і це прекрасно. Тому що для того, щоб зрозуміти що ти — українець треба вивчати свою мову, треба нею говорити. А на якому? Чому ми в нашій країні розмовляємо чужою мовою? сказала Полякова

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Нагадаємо, що від 16 січня 2021 року громадян мають обслуговувати державною мовою.

Раніше Оля Полякова хвалилася відпочинком на Мальдівах, хоча ще недавно співачка не могла і подумати про це. Артистка скаржилася на відсутність доходів від концертів під час карантину і навіть обрушилася на керівництво країни зі звинуваченнями у знищенні шоу-бізнесу і закликами представників музичної індустрії мітингувати проти коронавірусних обмежень в організації концертів.

Втім, ніякі офіційні обмеження не зупинили Полякову виступити на концерті на Донбасі і в Харкові на концерті до Дня вчителя, а «фінансові труднощі» ніяк не вплинули на рішення полетіти відпочивати на Мальдіви.