Популярна українська артистка, відома, як колишня телеведуча програми "Орел і решка", дружина Влада Топалова Регіна Тодоренко зачарувала шанувальників теплим відеороликом у соцмережі. Вона показала своїх улюблених чоловіків за столом.

Відповідне відео Регіна Тодоренко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита українська співачка є дуже старанною дівчиною - у неї дуже щільний графік. Не дивлячись на це, вона - дуже хороша мама для свого сина і любляча дружина.

На відеоленті, яку Регіна розмістила в своєму акаунті, вона показала свого чоловіка Влада Топалова і підростаючого сина. Вони сидять за столиком після того, як поїли.

Регіна Тодоренко
Регіна Тодоренко

"Ми дозволяємо дитині грати з їжею) 🚦 майже кожну трапезу ми перетворюємо в гру, особливо допомагають кольорові овочі, фрукти. Вони завжди виглядають привабливо) в готелі @kempinskibali приголомшливі сніданки, тому тато Влад з легкістю спорудив світлофор 😁, а мама Регіна провела екзаменацію) я взагалі дуже радію, коли у дитини є вибір і безліч активностей! Збережіть собі цей пост, якщо вас цікавить сімейний відпочинок, а також можливість розважити дитину не тільки яскравими фрешами в стаканчиках😂", - підписала своє відео українська артистка.

Нагадаємо, що українська телеведуча Регіна Тодоренко показала себе у всій красі в оголеному вигляді.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита артистка Регіна Тодоренко спростувала всі чутки про своє розлучення одним рухом.

Також портал "Українці" писав, що популярна українська співачка Регіна Тодоренко розповіла фанатам, що таке справжнє кохання.