На телеканалі «Україна» з успіхом стартувала головна прем'єра року – масштабне загадкове шоу «МАСКА» з ведучим Володимиром Остапчуком.

шоу "Маска"
шоу "Маска"

Уже з першого виступу глядачі почали активно обговорювати, які зірки можуть ховатися під вражаючими костюмами. Так, у прем'єрному епізоді глядачі познайомилися з тамадою і справжньою витівницею Козою, яка своїм виступом змусила танцювати зіркових детективів проєкту.

шоу "Маска"
шоу "Маска"

Образ Кози вразив усіх телеглядачів, адже вона уособлює український колорит. Над костюмом працювала дизайнер Леся Патока, яка зазначає, що в цій масці майстри хотіли поєднати нашу автентичність і розкішний блиск. Так, костюм героїні створено у трьох характерних для українських орнаментів кольорах – білому, чорному і червоному, її одяг прикрашають яскраві тигри, а пересувається персонаж на 20-сантиметровій платформі.

«Я сказав би, що це Оля Полякова, але вона тут», – заявив Андрій Данилко, побачивши на сцені шоу «МАСКА» Козу. Та одразу ж артист відчув на собі неоднозначний погляд Олі: «Ну а що, яскрава, дивись», – почав пояснювати свою думку він.

шоу "Маска"
шоу "Маска"

Коза, як і належить тамаді, – дуже весела і запальна. У відеопідказці перед виступом вона розкрила певні факти про себе. Так, героїня зізналась, що народилася тоді, коли у світі рохкали, а жила там, де ірже біла конячка. На грандіозній сцені каналу «Україна» Коза виконала пісню «Дівчина-весна» Наталії Бучинської. Оля Полякова та NK | Настя Каменських не змогли всидіти на стільцях – почали підспівувати героїні і танцювати навколо Андрія Данилка.

«Дівчата, ідіть туди, – сказав їм Данилко, вказуючи на сцену. – Ви засоромили мене знову. Ось вам подобається, коли я ніяковію!»

Зіркові детективи почали гадати, хто із знаменитостей міг сховатися під цим костюмом. DZIDZIO припустив, що там може бути його кума Оля Цибульська, та Андрій Данилко зазначив, що це не співачка і не артистка. А Настя Каменських вважає, що в образі Кози могла замаскуватися ведуча. Також у залі прозвучали версії, що це можуть бути Ольга Сумська, Маша Єфросініна та Солоха. Але чи так це?