Чарівна українська актриса, талановита артистка, відома співачка, хрещениця знаменитої Ірини Білик Аліна Гросу порадувала публіку відеолентою на своїй сторінці в соцмережі. Вона показала зйомки відомого українського фільму зі своєю участю.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Українська артистка перебуває на професійній сцені з 4-х років. Вона славиться не тільки, як співачка, але і як знаменита актриса, яка вже знялася в багатьох фільмах в головних ролях.

Крім цього, варто відзначити, що вона - хрещениця знаменитої української артистки Ірини Білик, вони навіть чимось схожі між собою.

Фото Аліни Гросу
Фото Аліни Гросу

Також українська співачка була одружена з Олександром Комковим, з яким розлучилася через рік спільного життя. На превеликий жаль, їх шлюб розпався дуже швидко через зраду її колишнього чоловіка. Вона навіть написала пісню, яку присвятила цій нагоди.

У своїй публікації Аліна Гросу показала фанатам фрагмент з фільму "Таємне кохання 2", в якому вона знімається.

"Чи чекаєте Ви таємну любов 2 ?:) ",- поцікавилася зірка у своїх фанатів.

Численні шанувальники, які так люблять українську актрису, не стримали своїх емоцій через таку новину і "засипали" зірку відгуками після такого посту.

"Фігасе взагалі не міг подумати що може бути продовження", "Ну звичайно ж)!!! Леді, ви прекрасна....",- пишуть відгуки юзери соцмережі під публікацією української співачки.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська актриса Аліна Гросу показала фанатам свого нового кавалера.

Як раніше повідомляв портал " Українці", талановита артистка Аліна Гросу потішила публіку спільними знімками зі своїми фанатами.

Також портал " Українці."писав, що чарівна співачка Аліна Гросу показала публіці свою підростаючу хрещеницю.