Дочка популярної російської актриси Анастасії Заворотнюк Анна розмістила шикарну публікацію в соціальній мережі. Вона показалася на прогулянці в центрі російської столиці і звернулася до фоловерів.

Відповідну публікацію Анна Заворотнюк розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що мама Анни Анастасія Заворотнюк - дуже відома російська актриса, вона знімається в багатьох серіалах, які так люблять російські та українські телеглядачі.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Є інформація про те, що, на превеликий жаль, у Анастасії виявили онкозахворювання.

Завдяки їй її дочка Анна Заворотнюк вважається дуже популярною дівчиною. Її краса заворожує всіх чоловіків, а у дівчат викликає заздрість, тому що вона дуже сильно схожа на свою маму.

У публікації, яку показала Анна, можна побачити її власною персоною. Вона показалася в щоденному образі на прогулянці в Москві біля найбільшого торгового центру столиці – ГУМа.

Анна одягнена в щоденний образ - чорна шкіряна шапка, чорне пальто і бежеві черевики до колін. Вона стоїть біля торгового центру і п'є каву, а на тлі йде сніг.

Фото Анни Заворотнюк
Фото Анни Заворотнюк

"У кожній пори року є щось своє, прекрасне ☺ ️ люблю зиму, за відчуття казки коли за вікном заметіль, за затишний аромат імбирного печива вдома 🍪, за зустрічі свого дня народження, холодними і сніговими ранками в січні, і за передчуття чудес ✨ тільки холодно ось правда! Але якщо закутатися по-хорошому, а не як я на цьому фото, то цілком терпимо👼 🏼А за що ви любите зиму? ☕️ І чи любите? ❄ ️ ", - підписала свій пост дочка актриси.

Анна Заворотнюк
Анна Заворотнюк

Нагадаємо, що дочка відомої російської актриси Анастасії Заворотнюк Анна Заворотнюк звернулася до аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Анна Заворотнюк дала відповіді на запитання публіки про стан здоров'я її матері.

Також портал "Українці" писав, що Анна Заворотнюк дала різку відповідь своїм хейтерам у соціальній мережі.