У соціальній мережі оприлюднили шикарний кадр з сімейного життя Алли Пугачової і її чоловика Максима Галкіна. На фотографії можна побачити щасливе подружжя і дізнатися про них цікаву новину.

Відповідну публікацію розмістили на фан-сторінці Алли Пугачової "allapugachevaforev" в Instagram.

Відомо, що за своє життя знаменита артистка досягла дуже багато чого. Вона отримувала всілякі нагороди, а її пісні слухали мало не по всьому світу.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Вона досягла звання Народної артистки СРСР і отримувала орден "За заслуги перед Вітчизною" II, III і IV ступеня. Також вона встигла спробувати себе в ролі актриси, телеведучої, продюсера та естрадного режисера.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

Відомо, що в 2011 році Алла Борисівна Пугачова і Максим Галкін зв'язали свої життя разом. Не дивлячись на велику різницю у віці, подружжя живе душа в душу протягом 20 років.

Публікацію, яку виклали в соцмережі, присвятили значущій події для фанатів Алли Пугачової - у неї і Максима Галкіна 20-а річниця весілля.

"Багато хто цього не знає, але Алла Пугачова і Максим Галкін цього року відзначать 20-ту річницю відносин! По-моєму вони єдина зоряна пара такого масштабу, від яких взагалі не виходить негатив. Кращі❤", - прокоментували знімок зіркової пари.

Алла Пугачова та Максим Галкін
Алла Пугачова та Максим Галкін

Фолловери, які підписані на фан-сторінку російської легенди, не стримуючи своїх емоцій, вітають пару з річницею.

"Будьте щасливі ще довго, довго, довго", "І що б не говорили, всім на зло))", "З наступаючою річницею щастя Здоров'я любові", - пишуть фанати зіркової пари.

Коментарі на пост на фан-сторінці Алли Пугачової в Instagram
Коментарі на пост на фан-сторінці Алли Пугачової в Instagram

Також портал "Українці" писав, що у мережі показали стару фотографію Алли Пугачової і Христини Орбакайте.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Алла Пугачова дала відповідь своїм хейтерам.

Нагадаємо, що чоловік Алли Пугачової Максим Галкін показав, як потрібно проводити час зі своїми дітьми.