Знаменита українська співачка, яка славиться своїм унікальним тембром голосу і неповторним співом, дочь народної артистки України Ніни Матвієнко Тоня зачарувала аудиторію шикарною публікацією на своей сторінці в соціальній мережі. Вона показала теплі знімки зі своєю мамою.

Відповідний пост Тоня Матвієнко показала у своєму акаунті в Instagram.

Є інформація, що українська артистка – фахівець зі зв'язків з громадськістю, вона не має музичної освіти. Свій талант вона показала на музичному проекті "Голос Країни".

Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко
Арсен Мірзоян та Тоня Матвієнко

Українська артистка до участі в музичному проекті працювала в картинній галереї та рекламному агентстві.

Відомо, що Тоня просто обожнює Америку, саме там вона вперше виступила у віці 10 років. Потім же, через кілька років, вона зняла кліп "Доберман" зі своїм чоловіком Арсеном Мірзояном.

У своїй публікації українська співачка постала перед публікою в красивій білій сукні з відкритими плечима. Крім цього, на знімках можна побачити легендарну маму співачки – Ніну Матвієнко, яка обіймає свою красиву дочку.

"Вдячні @rostickdesign за перевтілення! Стиль Аркур просто вражає: шик, витонченість і просто побути з мамою "Леді Аркур" достойно і на згадку 💋 Оригінальні шедеври скоро побачите! @harcourtinspiration А поки backstage Ripka.book24.ua", - підписала свою публікацію Тоня.

Фото Тоні Матвієнко
Фото Тоні Матвієнко

Також портал "Українці" писав, що популярна співачка Тіна Кароль у відвертому вбранні показала свою нову сферу діяльності.

Як раніше повідомляв портал "Українці", народна артистка України Наталія Могилевська отримала дозу критики на свою адресу.

Нагадаємо, що скандальна співачка Оля Полякова показала публіці, як вона провела своє дозвілля з близькими подругами.