Український непереможний боксер Олександр Усик, якому пропонували величезні гроші за зміну громадянства, відверто розповів про те, які гонорари отримує за свої бої, а також поділився сокровенним, як піклуватися про рідну матір надію Петрівну.

Олександр Усик з мамою Надією Петрівною
Олександр Усик з мамою Надією Петрівною

"Мій статок оцінюють у п'ять мільйонів доларів? Це неправдива інформація. Люди, які озвучують наші гонорари, не до кінця розуміють, що це не кінцева сума, яку отримує спортсмен. Є податки, команда, промоутери, витрати ... якщо спортсмену половина залишається з гонорару, то це дуже круто. Навіть деякі мої родичі думають, що я дуже захмарний по грошах.

На що витрачаю? Гроші, звичайно ж, я не солю. На розвиток, нерухомість і бізнес, не пов'язаний зі спортом. А ще... в дитинстві я пообіцяв мамі, що вона більше не буде працювати. А вона працювала на будівництві, важка праця. Сказав, що ось цими руками зроблю так, що їй не доведеться працювати, а у неї буде картка, на яку я буду надсилати гроші. Була мета, якої я досяг. Мамулечка, обожнюю тебе«, - поділився кримчанин в інтерв'ю каналу Ходять чутки".

Український суперважкоатлет Олександр Усик (18-0, 13 КО) розповів про свої пріоритети в професії. Його слова цитує канал "Ходять чутки":

"Для мене гроші не головне. Я не ставлю собі в пріоритеті мільярди. Якщо вони будуть, то я не проти. Потрібно просто бути до цього готовим.

Мені тоді просто потрібен був бій (про бій з Чісорою - прим). Зрозуміло, це реально погано, що довелося минуснуть (поступитися в гонорарі - прим.). Це мінус для моєї сім'ї і команди. Мені потрібен був бій. Простий-це гірше, ніж втратити пару мільйонів доларів " - сказав українець.