Джонні Депп – безсумнівно один з найяскравіших персонажів в Голлівуді. Ніхто інший не вміє так вжиться в будь-яку роль і зіграти її бездоганно.

Епатажний пірат, Божевільний Капелюшник, звихнувся чарівник, геніальний сищик-це все голлівудський красень Джонні Депп.

Джонні Депп
Джонні Депп

Джонні Депп колись був однією з найприбутковіших кінозірок у світі, але проблеми в особистому житті і публічні скандали колишньої дружини згубно позначилися на стані Депппа.

З того моменту, як він дебютував у класичному слешері "Кошмар на вулиці В'язів", було ясно, що Депп володів "цим фактором", харизмою, яка привертала до нього увагу, коли він був на екрані.

Джонні Депп
Джонні Депп

Протягом 1980-х і 1990-х років Депп став телезіркою на Джамп-стріт, 21, а потім отримав визнання завдяки своїй незвичайній роботі з персонажами у фільмах Тіма Бертона, а також виступам в інших унікальних незалежних фільмах.

Джонні Депп
Джонні Депп

Хоча Депп, безумовно, мав фанатську базу, саме фільм 2003 року " Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини» перетворив Деппа з химерного інді-улюбленця на головного героя блокбастерів.

Джонні Депп
Джонні Депп

Капітан Деппа Джек Воробей досі залишається одним з найбільших персонажів 21 століття, і він буде грати цю роль в декількох сиквелах. Якийсь час кожен новий фільм, в якому знімався Депп, рекламувався як подія, і він був досить надійним касовим апаратом, навіть з рідкісними помилками.

Джонні Депп
Джонні Депп

Так тривало до його шлюбу з актрисою Ембер Херд в 2012 році. Відносини здавалися трохи дивними з самого початку, включаючи дивний інцидент, в якому пара таємно провезла своїх собак до Австралії і ненадовго постала перед звинуваченням.

Однак саме їх розлучення в 2016 році дійсно заплямував імідж Деппа, оскільки його звинуватили в домашньому насильстві. З тих пір Депп став розглядатися як лиходій в очах багатьох, хоча він заперечував звинувачення і звинуватив Херд в їх фабрикації.

Джонні Депп
Джонні Депп

Безумовно, "Мінамата" ніколи не збиралася стати великим блокбастером. Це фактична незалежна драма, в якій Джонні Депп грає реального військового фотографа у. Юджина Сміта, який допоміг задокументувати і пролити світло на трагічні наслідки отруєння ртуттю в названому японському місті, яке було викликано промисловими відходами з поруч хімічний завод.

Джонні Депп
Джонні Депп

Однак до скандалів Деппа / Херд, через які він, зокрема, втратив роль Гріндельвальда у франшизі «Фантастичні звірі» в минулому році, такий фільм, як «Мінамата», ймовірно, був би висунутий на нагородження, і велика студія забрала його для поширення, і отримав як мінімум досить великий театральний випуск.

Джонні Депп
Джонні Депп

При нинішньому стані кар'єри Деппа Мінамата випускається недавно відродженої American International Pictures і непомітно йде в ті кінотеатри, які готові показати її під час триваючої пандемії коронавірусу.

Маркетинг Мінамати також був мінімальним, до того моменту, коли деякі з власних шанувальників Деппа могли не знати, що у нього навіть виходить новий фільм.

Джонні Депп
Джонні Депп

Це схоже на те, що ті, хто випустив Мінамату, вважають присутність Деппа більше тягарем, ніж активом, що повинно бути ніяково, адже він не тільки знявся у фільмі, але і продюсував його.