У соціальній мережі показали шикарний міні-відеоролик, на якому можна побачити Примадонну російської естради Аллу Борисівну Пугачову. Вона брала участь в одній з популярних російських передач.

Відповідну публікацію розмістили на фан-сторінці Алли Пугачової "_alla.pugacheva_ " в Instagram.

Популярна співачка і актриса Алла Пугачова вже довгий час знаходиться в тіні, так як їй вже більше 70-ти років. Її знають по всьому світу завдяки неймовірному тембру голосу, який закохав в себе серця мільйонів людей.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Донині про артистку ходять цілі легенди, а її особисте життя обговорюють вже багато десятків років. Відомо, що вона була одружена 5 разів, її останнім чоловіком став знаменитий російський комік і пародист Максим Галкін, з яким одна живе душа в душу вже 2-й десяток років.

На публікації можна побачити маленький відеоролик, на якому можна споглядати легенду радянської естради. Вона сидить на якомусь шоу і щиро сміється, не стримуючи своїх емоцій.

"Давайте бути дітьми душа чужа, кажуть потемки не розгледіти, не розібрати спершу вмійте зберігати в собі дитину щоб від життя нашого не втомитися не стати жорстоким, злим і самотнім шматочком темряви, що складно розірвати в очі дивіться пильно, відкрито назустріч Дню прекрасному крокувати допоможе тільки легкість отношенья до себе і до світу може простіше треба стати? Не думати, не вирішувати, не мислити вузько банальні кліше не марнувати посмішкою радісною і чистим серцем дверцята відкриттів нових, почуттів, бажань відкривати. Давайте бути дітьми! Сміятися дзвінко, голосно! Щоб погане сховалося, пішло на століття. Не забувайте все, що є в душі дитина і не давайте дорослим занадто швидко стати", - підписаний пост на фан-сторінці Алли Пугачової.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Нагадаємо, що у соціальній мережі показали шикарний знімок Алли Пугачової і її дочки Христини Орбакайте.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Алла Пугачова різко відповіла своїм хейтерам.

Також портал "Українці" писав, що легендарна співачка Алла Пугачова нарвалася на дозу критики на свою адресу через домашню фотографію.