Успішний український танцюрист, талановитий хореограф, колишній тренер на гумористичному проекті "Ліга Сміху", член суддівського складу на музичному проекті "Танці з зірками" Влад Яма зачарував публіку шикарним постом у соціальній мережі. Він показався в одному зі столичних спортзалів.

Відповідний пост Влад Яма оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

Знаменитий танцюрист народився в Запоріжжі в 1982 році. Коли хлопчикові виповнилося 5 років, він з батьками ненавмисно потрапив на конкурс бальних танців. Вони просиділи там з ранку до вечора.

Фото Влада Ями
Фото Влада Ями

Одного разу, через два роки, коли хлопцеві виповнилося 7 років, він забіг додому і заявив батькам про те, що проходить набір на бальні танці, і він хоче взяти участь. У батьків не залишилося вибору, і вони погодилися. Так і почалася кар'єра танцюриста.

Український танцюрист отримав дуже багато нагород за свої старання. Він досяг піку майстерності і підкорив український шоу-бізнес після того, як танцював з Наталією Могилевською.

На фотознімках, які Влад продемонстрував на своїй сторінці в соцмережі, можна побачити його в спортивному залі з професійним російським бодібілдером. Танцюрист стоїть біля спортсмена і позує для шикарного знімка, показуючи свої великі біцепси.

"Such a great workout, BROS!..💪 🏼 👍 🏽",- підписав свій пост Влад Яма.

Фото Влада Ями
Фото Влада Ями

Фоловери шоумена залишили чимало своїх відгуків під знімком такого характеру.

"Уважуха", "Ого. А це з вами поруч Влад Яма?",- пишуть користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Влада Ями в Instagram
Коментарі на пост Влада Ями в Instagram

Нагадаємо, що український хореограф Влад Яма показав сучасний танець зі своєю дружиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний танцюрист Влад Яма показав теплий знімок зі своїм сином.

Також портал "Українці" писав, що успішний шоумен Влад Яма показав таланти своєї дружини.