Знаменита українська телезірка, талановита актриса, колишня "Холостячка", переможниця на танцювальному проекті "Танці з зірками" Ксенія Мішина заворожила аудиторію пікантним знімком. Вона покалася на відпочинку в теплих краях.

Відповідну публікацію Ксенія Мішина оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Відома актриса стала найбільш обговорюваною жінкою в українському шоу-бізнесі. Після того, як вона взяла участь у найромантичнішому реаліті-шоу "Холостячка", про неї знає мало не кожен житель України, не дивлячись на вік.

У своїй публікації актриса показалася у відвертому вигляді - тілесний купальник. Вона стоїть біля моря і позує перед об'єктивом для відвертого знімка. Варто відзначити, що вона без особливого сорому показала свої соски, які видно під мокрою білизною.

"Давайте все таки вирішимо круто фоткає @ellert_a чи ні ?😂 ", - підписала пост знаменитість.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Аудиторія, яка підписана на сторінку телезірки, не стримала свого захоплення і буквально "засипала" свого кумира відгуками.

"Як типовий мужик фоткает😂 😂 😂", "о Боже на фото ніби іншопланетянка😁", "Ну дивлячись що саме він фоткав. Якщо особа то: ну таке. Якщо красиву душу😉, то шикарний фотограф. Заявляю, як фотограф😊❤️", "Несамовито 😂", - коментують фотографію шанувальники української актриси.

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram
Коментарі на пост Ксенії Мішиної в Instagram

Нагадаємо, що успішна актриса Ксенія Мішина поділилася секретом того, як стати трохи краще.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна актриса Ксенія Мішина показала свого улюбленого сина на відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Ксенія Мішина звернулася до жіночої аудиторії з розповіддю про косметику.