Найскандальніша і епатажніша особистість на українській естраді, детектив на новому гіпершоу "Маска", запаморочлива Оля Полякова показала свіжу публікацію на своїй сторінці в соцмережі. Вона показалася на косметичних процедурах перед важливим інтерв'ю, на яке вона вирушила на дозвіллі.

Відповідну відеоленту Оля Полякова продемонструвала на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Оля Полякова
Оля Полякова

Після шикарного відпочинку на Мальдівах українська артистка повернулася до столиці України, щоб продовжити свою роботу в шоу-бізнесі. Вона бере участь у всіляких популярних телешоу.

Відомо, що на даний момент вона виконує роль скандального детектива на новому проекті "Маска", який можна дивитися на телеканалі "Україна" щосуботи.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

На відеофайлі, який Оля опублікувала, можна побачити її на косметичних процедурах. Вона сидить в білому светрі, який розстебнула для того, щоб потішити своїх фанатів великим бюстом.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

"Збираюся на інтерв'ю, знову буду таке розповідати, якісь секрети страшні", - звернулася до аудиторії співачка.

Крім цього, українська артистка показала результат роботи її гримерів, що дуже сильно вражає. Її макіяж - дуже ефектний і красивий, прямо очей не відірвати.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Нагадаємо, що успішна українська артистка Оля Полякова терміново звернулася до публіки і принесла вибачення за необдуманий вчинок.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Оля Полякова у відвертому вбранні показала, як потрібно розважатися.

Також портал "Українці" писав, що епатажна знаменитість Оля Полякова продемонструвала свої косметичні послуги.