Популярна українська актриса, телеведуча, чарівна і красива Лілія Ребрик потішила аудиторію постом у соцмережі. Вона показалася в щоденному вигляді і розповіла історію зі свого життя.

Відповідний пост Лілія Ребрик оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Кожному українцю відомо, що чарівна дівчина - колишня телеведуча танцювального проекту "Танцюють всі!". На сьогоднішній день її можна побачити щоранку на телеканалі "Україна", де вона веде передачу "Ранок з Україною".

Талановита телеведуча - дуже активний користувач в соціальній мережі. Вона мало не щодня розповідає цікаві факти зі свого життя. А також вона ділиться різноманітними фотографіями, на яких можна побачити її красиві обличчя.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

У публікації можна побачити лілію в щоденному образі – чорні лосини і бежевий светр. На сидить на столі і тримає в руках величезну валентинку. А на самому столі можна побачити коробки з символікою Нової Пошти.

Фото Лілія Ребрик
Фото Лілія Ребрик

"За мотивами учорашнього поста, хочу і я з вами поділитися своїми думками щодо дня закоханих. З Днем Святого Валентина я особисто вітаю всіх, кого люблю 🥰! Для мене 14 лютого - день, коли я хочу зізнатися в коханні всім, кому є місце у моєму серці 💞! Ось, наприклад, сьогодні пакую посилку своїм батькам у Чернівці. Мамі - відправляю гарну шовкову хустку, татові - теплий бавовняний шарф! Це моє таке зізнання їм у коханні: хочу, щоб моїм батькам завжди було тепло і тілу, і на душі! А колись давно все було навпаки! Коли я, абсолютно домашня дитина, зовсім юна тільки перебралася жити до Києва - теплі речі мені пакували батьки і відправляли потягом або маршруткою. І ніколи не було гарантій, що "передачка" доїде до мене ціла і вчасно! Радію, що зараз таких проблем немає! Чому я так пізно відправляю батькам подарунки - просто напередодні свята? Бо не переймаюся і знаю, що все прийде вчасно. Вже давно пересилаю через @novaposhta.official", - підписала свій пост телеведуча.

Фото Лілії Ребрик
Фото Лілії Ребрик

Нагадаємо, що українська телеведуча Лілія Ребрик зачарувала публіку своїми формами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Лілія Ребрик приготувала шикарний сюрприз для своїх фоловерів.

Також портал "Українці" писав, що популярна актриса Лілія Ребрик розповіла фанатам про сучасний тренд.