Сама епатажна і скандальна співачка, "суперблондинка", детектив в новому гіпершоу "Маска", справжня шоувумен Оля Полякова здивувала публіку знімками у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася з чоловіком і привітала його з днем народження, показавши спільні знімки.

Відповідні кадри Оля Полякова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Українська співачка завжди знаходиться в центрі уваги. Всім відомо, що Оля - дружина відомого бізнесмена, з яким вона виховує двох дочок. Скандальна виконавиця дуже любить публікувати свої фотографії в соціальній мережі. Але кадри з її чоловіком можна побачити вкрай рідко.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Цього разу епатажна співачка продемонструвала знімки, на яких можна побачити Олю з невідомим чоловіком. Фотографій досить багато, на них можна спостерігати різні види артистки і її партнера по фотознімках.

На честь дня народження свого товариша Оля Полякова підписала фотографії теплими словами.

"Мишарик! Так сталося тобі народитися в день, в який, всі закохані викладають фотки зі своєю парою,а я викладаю з тобою, але не тільки тому,що у тебе день народження, хоча у тебе він , і Я бажаю тобі всього найкращого, ♪ а ще й тому що ти в деякому сенсі теж моя пара, з тобою ми так багато пройшли і досягли,Що я вважаю тебе не тільки моїм другом, партнером, соратником , порадником, захисником, але і частиною своєї сім'ї! Будь здоровий щасливий і реалізований, мій partner in crime!❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️", - прокоментувала пост зірка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Багатомільйонні підписники не могли не відреагувати на знімки такого характеру і залишили дуже багато відгуків, не приховуючи свого здивування.

"Новий хахаль", "Богиня 🔥", "Я думала, що це ваш чоловік😂", "Спасибі, моя дорога! ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️", "Москва вас любить і абажаєм...Нірвани вам.завше..", - пишуть відгуки фоловери Олі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що українська зірка Оля Полякова показала, як потрібно відриватися з подругами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна співачка Оля Полякова показала фанатам свій новий вигляд.

Також портал "Українці" писав, що популярна виконавиця Оля Полякова показала, як вона готувалася до важливого інтерв'ю.