Популярна українська співачка, колишня учасниця музичного шоу "Голос Країни", учасниця "Жіночого кварталу" Віра Кекелія заворожила фанатів пікантним знімком у соціальній мережі. Вона показала свій відвертий вигляд на честь найромантичнішого свята в році.

Відповідну публікацію Віра Кекелія оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Відомо, що українська співачка дебютувала на великій сцені в 2010 році, коли брала участь у проекті "Суперзірка", де вона дійшла до самого фіналу. Після цього її помітив знаменитий продюсер Юрій Нікітін і запросив в жіночий колектив "А.Р. М. і.Я.".

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

З тих пір до дівчини прийшла величезна слава і популярність. Вона дуже вдячна Юрію за запрошення. Атмосфера в жіночому колективі була дуже дружна. Також завдяки участі в групі "А.Р. М. і.Я." Віра Кекелія отримала безцінний досвід у сфері шоу-бізнесу.

Фото Віри Кекелії
Фото Віри Кекелії

Крім цього, талановита дівчина брала участь в шоу про "сліпі прослуховування", де теж домоглася чималого успіху, хоч і не здобула там перемогу. На сьогоднішній день вона співає на великій сцені в команді "Жіночого Кварталу".

У своїй публікації популярна артистка постала перед аудиторією у відвертому вигляді - чорні лосини і сині рукавички на руках, якими вона прикрила голі груди.

Юзери соцмережі, підписані на сторінку зірки, не стримуючи емоцій, залишають чимало відгуків під відвертим знімком зірки.

"😍 😍 😍дуууже красива!", "коханий....", "Як же нам пощастило з ведучою! ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ ", - коментують публікацію фоловери віри.

Коментарі на пост Віри Кекелії в Instagram
Коментарі на пост Віри Кекелії в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Віра Кекелія розповіла про нові звички.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна артистка Віра Кекелія показала своє перетворення.

Також портал "Українці" писав, що талановита виконавиця Віра Кекелія потішила фанатів пікантними кадрами.