Відома українська співачка, тренер шоу "Голос країни" Тіна Кароль похвалилася приголомшливим успіхом її нового кліпу "Скандал".

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

У своєму Instagram співачка розповіла про успіхи нового відео на YouTube, а й подякувала глядачам за підтримку.

"Навіть self-made woman хоче бути слабкою, але поруч з єдиним чоловіком.

А поки, не дзвони мені... Кліп в трендах youtube номер 1 вже 4 день поспіль! Сингл на всіх стріміногових майданчиках в ТОП позиціях. Це тому що ви, А я завжди для вас! Місія моя абсолютно здійсненна-надихати і наповнювати Вас! Спасибі, що разом!", - написала Тіна Кароль у соцмережі.

Як писали Українці раньше, організатори детектив-шоу» Маска "на телеканалі" Україна " принесли вибачення Тіні Кароль.

Співачка образилася на неприємні натяки на свою адресу, що прозвучали в останньому випуску шоу. Того разу Оля Полякова кинула фразу про " найвідомішу плакальницю на похоронах», а Тіна, яка втратила чоловіка, сприйняла натяк на свій рахунок.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Виправдання від Полякової Тіну Кароль не задовольнили. Гасити скандал, що розгорається, зголосилося керівництво програми. Фразу Полякової телевізійники назвали непорозумінням і запевнили, що Тіну завжди з радістю чекають на ТВ-шоу.

Фото Тіни Кароль
Фото Тіни Кароль

"Шановна Тіна, прикро, що фраза зоряного детектива шоу "Маска" була сприйнята Вами і Вашими шанувальниками як особиста образа. Але людина, яка пережила таку життєву драму як ви, може відчувати світ особливо тонко і вразливо. Ми шкодуємо про це прикре непорозуміння", - йдеться в заяві від творчої групи шоу"Маска".