Харизматичний український ведучий, якого впізнають на радіо і по телевізору, головний герой одного з сезонів романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін порадував фанатів новим фото. Він взяв ноутбук і розповів про те, які подарунки він готує на 8 березня своїм жінкам.

Відповідну публікацію Микита Добринін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Зовсім скоро на календарі настане жіноче свято 8 березня, тому Микита вирішив до нього вже почати готуватися. Він одягнув світлі джинси, гірчичну футболку і картату сорочку, взяв ноутбук і розповів про те, де він буде замовляти подарунки своїй вагітній дружині і своїй мамі.

Добринін, фото Instagram
Добринін, фото Instagram

"За кожним успішним чоловіком стоїть жінка. Мені пощастило-в моєму житті їх дві✌ 🏼. Однією з них, є моя мама, якою я безмірно пишаюся✨. З одного боку-вона для мене приклад ніжності і турботи, а з іншого — сили і стійкості. Її життя не було безхмарним. У різні періоди життя, мамі-лікарю☺️з багаторічним стажем, доводилося працювати в торгівлі та в інших сферах. Вона встигала все, і бути здобувачкою і піклуватися про сім'ю, часто, жертвуючи своїми інтересами. Зараз, я радий, що вона може займатися своєю улюбленою справою — працювати лікарем зі спортивної медицини. Мені хочеться підтримувати її не тільки морально, а й дивувати подарунками! Зовсім скоро 8 березня, до якого я вирішив підготуватися👌", - написав Микита у своєму пості.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Він скористався Новою Поштою Глобал, яка здійснює доставку з популярних зарубіжних сайтів. Микита оформив замовлення на Asos, який прийде просто до нього додому.

Нагадаємо, що ведучий Микита Добринін і його дружина Даша Квіткова дізналися стать майбутньої дитини.

Як раніше повідомляв портал "Українці", український ведучий Микита Добринін поділився атмосферним відеороликом.

Також портал "Українці" писав, що відомий радіоведучий Микита Добринін розповів про свої заняття медитацією.