Чарівна українська співачка, колишня учасниця танцювального проекту "Танці з зірками", учасниця жіночого колективу "НеАнгели" Слава Камінська порадувала публіку знімком у соціальній мережі. Вона показалася в щоденному вигляді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Слава Камінська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Українська зірка володіє низьким жіночим голосом. Вона відрізняється від маси інших артисток на естраді завдяки своєму унікальному тембру. Варто відзначити, що дівчина - не тільки талановита, але і дуже красива.

На фотознімку можна побачити Славу в чорно-білій сукні, чорних колготках і білій накидці. Зірка стоїть перед дзеркалом в одній зі студій, щоб потішити своїх фанатів фотофайлом.

"Мені здається, я скоро переїду на студію на ПМЖ. З маленькою кушеткою і скромною сумочкою спортивних костюмів @cabanchicom 😂 який трек чекаєте? Дамо по ліриці або по танцям?", - підписала фотографію популярна співачка.

Фото Слави Камінської
Фото Слави Камінської

Юзери соціальної мережі, які підписані на сторінку чарівної артистки, пишуть чимало відгуків під постом своєї улюблениці.

"Харе нити, Давайте танцювати", "танці", "Ахах, мати, просто дай 😂❤️", " по танцях))", "Давайте якийсь танцювальний трек😊", - пишуть відгуки фоловери української артистки.

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram
Коментарі на пост Слави Камінської в Instagram

Нагадаємо, що популярна українська артистка Слава Камінська звернулася до своїх фанатів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита Слава Камінська у відвертому вигляді звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що володарка унікального голосу Слава Камінська показала фанатам своє нове захоплення.