Талановита українська телеведуча, яскрава актриса і громадський діяч, а віднедавна - член журі і зірковий тренер в гумористичному проекті "Ліга сміху" Маша Єфросиніна показала яскравий знімок. Вона зробила фото зі своєю першою командою на шоу "Ліга сміху" під назвою "Веселі бобри".

Відповідною фотографією Маша Єфросиніна поділилася на своїй сторінці в Instagram.

Не так давно на телеканалі "1+1" стартував новий сезон гумористичного проекту "Ліга сміху" під назвою "Битва титанів". Цей сезон дійсно є унікальним, оскільки на сцені зібралися найяскравіші команди, а в кріслах з'явилося майже нове журі.

Шоу "Ліга сміху. Битва титанів"
Шоу "Ліга сміху. Битва титанів"

Одним з тренерів стала українська ведуча Маша Єфросиніна, яка зайняла крісло члена журі в шоу. У першому випуску вона стала тренером нової команди "Веселі бобри", які самі вибрали її в якості наставника. У зв'язку з цим Маша поділилася спільним фото з новою командою.

Скріншот зі сторінки Маші Єфросиніної в Instagram
Скріншот зі сторінки Маші Єфросиніної в Instagram

"Сказали, що обніматися їм зі мною зручно - значить, спрацюємося😻 як тренер, я отримала, звичайно, подвійне комбо - @zagoretskagroup і @stoianovka об'єдналися в одну команду для @ligasmeha #битваТитанов . Але ж я була прихильницею обох команд! І, чесно, просто офігела, коли вони вимовили моє прізвище зі сцени ! Ми приступаємо до репетицій з @victor_shwydkistj @ivanliulenov @dimasgoian @ivancolisnicenco ! Ваша Весела Бобріха✌ 🏻", - підписала під фото Маша Єфросиніна.

Нагадаємо, що відома телеведуча Маша Єфросиніна згадала близького друга, якого вона нещодавно втратила.

Як раніше повідомляв портал "Українці", громадський діяч Маша Єфросиніна розповіла про те, що вона захворіла на коронавірус.

Також портал "Українці" писав, що ведуча і актриса Маша Єфросиніна присвятила цілий пост дітям, у яких немає батьків.