Відомий український ведучий на телевізорі і радіостанції, головний герой одного з сезонів романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін поділився милим відео з Дашею Квітковою. Він показав вагітний живіт своєї дружини і розповів, якого розміру вже їх майбутня дитина.

Відповідне відео Микита Добринін розмістив у своєму профілі в Instagram в розділі Stories.

Коли проект "Холостяк" закінчився, головний герой Микита Добринін і переможниця Даша Квіткова продовжили свої стосунки. Вони тривалий час були у відносинах, а потім ведучий вирішив їх узаконити, зробивши Даші пропозицію руки і серця в розкішному місці закордоном.

Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової
Фото Микити Добриніна і Даші Квіткової

Нещодавно Микита і Даша літали на Мальдіви, де повідомили всім шанувальникам новину про те, що в їхній родині скоро буде поповнення. Пізніше вони влаштували вечірку і дізналися стать малюка – у них буде син. Якщо перший час живіт Даші був не видно, то вже він став досить великим.

Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram
Скріншот зі сторінки Микити Добриніна в Instagram

Микита вирішив розповісти, яким розміром зараз їх дитина в животі його вагітної дружини. Він взяв великий манго і показав, що малюк вже більше, ніж манго, притуливши цей фрукт в животі, щоб наочно показати.

"Я навіть не можу собі уявити, що ось тут у нас живе ось такий ось величезний манго, більше навіть. Ось такий от пацан ... Каже, що футболиться там", - каже Микита, тримаючи біля живота Даші фрукт.

Нагадаємо, що український ведучий Микита Добринін показав, як він відпочиває в Єгипті з Дашею Квітковою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий радіоведучий Микита Добринін почав готуватися до 8 березня.

Також портал "Українці" писав, що екс-холостяк Микита Добринін розповів про діагностику для організму.