Популярна українська зірка, телеведуча, дружина народного депутата України Віктора Медведчука Оксана Марченко розмістила відеоленту в соціальній мережі. Вона показалася в домашньому вигляді і звернулася до українців.

Відповідною публікацією Оксана Марченко поділилася у своєму акаунті в Instagram.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"Дорогі друзі, ця ось розмова, я не буду запікувати. Те, що, ось ці ось так би мовити, люди дозволяють собі цілий день робити. У відповідь на те, що опублікований мій телефон в цьому сайті "Миротворець". Значить - це рівень всіх тих, хто це підтримує, і тому вибачте, і слухайте як було", - звернулася до публіки Оксана Марченко.

Крім цього, телеведуча показала відеоролик, на якому можна почути брудну розмову з її хейтерами.

Численні підписники української зірки не змогли стримати своїх емоцій і почали залишати багато коментарів зі словами підтримки.

Фото Оксани Марченко
Фото Оксани Марченко

"І ці миротворці!!! Ганьба! Причому Оксана!", "Боже яке позорище, і на цих чмошников орієнтується політика нашої чудесної держави!🤦 ♀ ️ майдан нас відкинув у 1917, а це Шарикови нашого часу️️", "фу,як це низько. Цим хлопцям навіть у відповідь Нічого сказати, крім матів.. У них дуже нудне життя, раз вони такими речами займаються. 🤮 Ці люди блохи!", "Фу, як бридко! Шкода, що є в нашій таке бидло! Але радує, що таких маленько! Ми всі різні, і відповідно у кожного своя правда! Треба залишатися людьми, а не тваринами! Бог їм суддя!",- пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що українська телеведуча Оксана Марченко в терміновому порядку звернулася до публіки з важливою новиною.

Як раніше повідомляв портал "Українці", телезірка Оксана Марченко звернулася до публіки.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Оксана Марченко показала фанатам, як вона провела своє дозвілля в церкві.