Популярна телеведуча Маша Єфросиніна розмістила шикарний відеоролик в соціальній мережі. Вона взяла інтерв'ю у своєї дуже близької подруги Лілії Подкопаєвої.

Відповідну публікацію Маша Єфросиніна оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

"Ліля Подкопаєва стала першою людиною, хто повірив у мене, як в інтерв'юера.У 2014 році я зняла її, як першу героїню свого проекту "Така як ти" ( незабаром проект був перейменований в Відверто😉)..Я дуже добре пам'ятаю ту розмову-нашим з Лілею відносинам було вже близько 15-ти років, багато всього пережила наша дружба... І я готувалася до інтерв'ю довго і хвилююче!І ось @podkopayeva_official знову в кріслі мого гостя.. Тепер в #іспит. А нашій дружбі вже більше 20-ти років...", - підписала публікацію українська телезірка.

Крім цього, Маша подякувала знамениту спортсменку за те, що вона їй знову відкрилася.

"І у неї зовсім інше життя-шлях до якої був дуже цікавим. Чемпіон, спасибі, що довірилася мені знову 💜 посилання в профілі, інтерв'ю з Лілею на моєму каналі! #інджой", - продовжила телеведуча.

Фото Маші Єфросиніної
Фото Маші Єфросиніної

Численні фоловери Маші Єфросиніної не змусили себе чекати і залишають незліченну кількість коментарів під відеофайлом.

"Накачала губи - втратила свою індивідуальність", "Маша, підскажіть, будь ласка, а Екзамен із Софією Стужук коли вийде? 🙌 ", "Виглядає жалюгідно з надмірною пластикою, навіть не впізнала спочатку", "Ще не дивилася, але це інтерв'ю неможливо пропустити️️", - пишуть відгуки фоловери української телеведучої.

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram
Коментарі на пост Маші Єфросиніної в Instagram

Нагадаємо, що популярна телеведуча Маша Єфросиніна звернулася до фанатів після першого випуску «Ліги Сміху».

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита телезірка Маша Єфросиніна розчулила публіку теплими кадрами зі своїм коханим.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Маша Єфросиніна звернулася до української аудиторії.