Відомий російський співак, музикант і композитор, автор пісень і виконавець, заслужений артист Російської Федерації Леонід Агутін поділився ефектним знімком. На фотографії, якою композитор поділився у своєму профілі, він стоїть в стильному костюмі.

Відповідну фотографію Леонід Агутін розмістив на своїй сторінці в Instagram.

Леонід Агутін по праву є справжнім прикладом чоловічої харизми і чарівності. Навіть той факт, що він - вже давно не молодий, відростив бороду і постарів, не робить його забутим і старим. Артист із задоволенням радує фанатів новими знімками на своїй сторінці в соціальній мережі.

На цей раз російський композитор здався в стильному образі, з бородою і зачіскою. Він повернув голову вбік і почав позувати перед камерою об'єктива з загадковим обличчям.

"Така фотографія цілком могла б зайняти місце серед інших в перукарні, яких було не мало. Такі За склом з написом, власне, "Перукарня". Не впевнений щодо віку моделі, але ракурс, погляд і благообразность те, що треба.)) Фотограф @artemiev.pro Стрижка @diana_simonianupdo", - написав відомий композитор у своїй публікації.

Скріншот зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram
Скріншот зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram

Шанувальники російського артиста не дотримали слів і почали коментувати його нове фото.

"Відмінне фото! Красивий брутальний фактурний стильний!!!❤", "На фіга вам борода, постаріти ще встигнете", "благородна сивина Вам до лиця😍❤️це той випадок, коли року надають особливу брутальність образу !Не порівняти з образом того хлопця з волоссям до плечей з гітарою в руках!🔥 🔥 🔥 🔥Це дуже круте перевтілення крізь роки💯 🤩 🤩 🤩 🤩 🥳", - написали фанати Агутіна.

Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram

Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram
Коментарі зі сторінки Леоніда Агутіна в Instagram

Нагадаємо, що російський композитор Леонід Агутін записав новий трек з молодим виконавцем.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак Леонід Агутін розповів про те, як створювався його кліп на нову пісню.

Також портал "Українці" писав, що композитор і співак Леонід Агутін анонсував свій концерт.