Відома російська актриса театру і кіно, заслужена артистка РФ і дочка знаменитого актора Михайла Боярського Єлизавета Боярська показала яскраві фото з виступу в театрі. Вона привітала всіх причетних до театру з їх святом і показалася перед камерою в цікавому і незвичайному вигляді.

Відповідні фотографії Єлизавета Боярська показала на своїй сторінці в Instagram.

Молода актриса вирішила привітати з Днем театру всіх, хто має до нього відношення. Ліза показала фото, на яких вона в незвичайному вбранні знаходиться на сцені театру. Дівчина розповіла про те, як вона виходила перший раз на сцену за часів студентства.

Єлизавета Боярська
Єлизавета Боярська

"Друзі, сьогодні День театру і я з радістю вітаю з цим святом всіх колег і глядачів. І сьогодні я щаслива взяти участь у флешмобі @fond_artist #мояперваярольвтеатрі в перший раз я вийшла на сцену ще будучи студенткою Театральної академії, у виставі свого майстра, Льва Додіна, "Король Лір", де я грала старшу дочку короля, Гонерілью. Сказати, що я хвилювалася, не сказати нічого. 100%- хвилювання, 100% -старання і старанності, 80%- задоволення, 30%-спокою, впевненості і осмисленості 😄 , так я себе пам'ятаю в день першого виходу на сцену. Дорогі колеги, приєднуєтеся, розкажіть про Ваш перший сценічний досвід", - почала російська актриса у своїй публікації.

Також вона подякувала артистам старшого покоління та вчителям, які стали справжнім прикладом для молодих акторів.

"Довгі роки вони радували публіку і віддавали себе улюбленій справі, чули овації, а зараз забуті, багатьом з них непросто, і наша підтримка - це подяка і оплески цим великим людям!" - також додала Ліза.

Нагадаємо, що популярна російська актриса Єлизавета Боярська показала фото в купальнику.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дочка Михайла Боярського розповіла про те, як їй було соромно за свого батька.

Також портал "Українці" писав, що популярний актор Михайло Боярський показав, як він зараз виглядає.