Легендарний український артист Олександр Пономарьов розмістив шикарне відео на честь православного свята. Він зібрав 12 вітчизняних зірок, щоб заспівати на честь великого дня.

Відповідну публікацію Олександр Пономарьов оприлюднив у своєму акаунті в Instagram.

"Велика прем’єра до Воскресіння Христового!12 мов! 12 голосів! ВІДЕО на моєму офіційному YOUTUBE каналі !!! Вперше в світі уніфікований пасхальний піснеспів "Христос Воскрес", слова якого сотні років не змінювалися, звучить однією мелодією, написаною Олександром Пономарьовим", - підписав відеоролик український артист.

Крім цього, Олександр розповів про те, що зібрав безліч знаменитостей, щоб виконати пісню на честь православного свята.

""Христос Воскрес!" виконують у всьому світі, але під різну музику. Пономарьов створив єдину мелодію на всіх і зібрав дванадцять вітчизняних та міжнародних знаменитостей! Вперше в світі традиційна пісня "Христос Воскрес", що записана різними мовами, саме зараз звучить однією мелодію! Тропар Христос Воскрес - Олександр Пономарьов, Схиархімандрит Серафим Біт-Харібі, DZIDZIO, Арсен Мірзоян, Тоня Матвієнко, Zlata Ognevich, Тарас Тополя, Оля Цибульська, Віталій Козловський, Наталія Холоденко, Хе Му, Віктор Павлік. #12мовхристосвоскрес", - звернувся до публіки співак.

Олександр Пономарьов
Олександр Пономарьов

Фолловери артиста, не обділили його своєю увагою і ставили чимало відгуків під постом зірки.

"Пишаюсь, земляче! Браво! Святково! Врочисто! Життєствердно! Цієі весни, ви в ударі! Творіть, не спиняйтесь! Натхнення Вам! Дякую за насолоду! До сліз!", "Весь світ вдячний вам за таке виконання!! Українці-ми найкращі і все в нас буде добре!!", "Пишаюся.🔥 Саша так триматі 💚", - залишають коментарі користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Олександра Пономарьова в Instagram
Коментарі на пост Олександра Пономарьова в Instagram

Коментарі на пост Олександра Пономарьова в Instagram
Коментарі на пост Олександра Пономарьова в Instagram

Нагадаємо, що легендарний український артист Олександр Пономарьов показав свого сина.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олександр Пономарьов з українськими артистами заспівав новорічну колядку.

Також портал "Українці" писав, що український виконавець Олександр Пономарьов розповів про зради колишньої дружини.