Мама з Нью-Йорка, яка втратила зуби через карієс під час вагітності, позбулася стигми навколо знімних протезів.

Про це пише Unilad.

У березні Алісія закликала інших користувачів TikTok показати, "наскільки ми сексуально виглядаємо, як красиво ми виглядаємо, з протезами або без". Оригінальне відео зібрало понад 15 мільйонів переглядів, а 36-річна жінка отримала масу захоплених відгуків про те, що вона набралася сміливості говорити про таку відверту втрату.

@princxssglitterhead

I dare you😘#toothlessprincess #noteethchallenge #smilewithoutteeth #withandwithoutteeth #toothlesssmile #SourPatchPrankFund #snapindentures #fypシ #🦷

♬ original sound - princessglitterhead

У більш пізніх відеороликах Алісія більше говорила про свої зуби, а також відповідала тим, хто вважає це «грубим» або критикує її за те, що вона так часто виймає зубні протези.

В одному TikTok, який набрав більше двох мільйонів переглядів, вона каже: "Коли я пройшла через це, я сказала собі, що не буде жодної людини, яка могла б сказати мені чортову річ, через яку мені стало б погано".

Алісія почала втрачати зуби 15 років тому, після народження першої дочки Кеті. На своєму каналі Princess Glitterhead на YouTube вона пояснила: «Один з моїх очних зубів тільки що виламався [в гамбургері Mcdonald's], і мені було чертовски ніяково».

Вона продовжила: «Я тільки що вийшла заміж за свого чоловіка, у нас тільки що народилася перша дитина. Цей чоловік одружився на мені з ідеальними зубами... А на наступний рік у його дружини відсутній передній [зуб]».

@princxssglitterhead

🤫it’s magic🤗It’s called #selfacceptance YT➡️#glitterheaddentaldiaries #dentures #withorwithoutteeth #toothlessprincess #catfish #toothlesssmile

♬ Happy - Pharrell Williams

Крім того, що я уникала стоматолога через травмуючого дитячого досвіду, «під час вагітності я не думаю, що їла належним чином. Я була не така здорова, як повинна була бути. Тому дитині довелося вичистити з мого тіла те, що я не знала, що у мене немає ... в основному кальцію з [моїх] зубів",- сказала вона.

Під час її другої вагітності дочкою Беа "у мене жахливо розгойдувалися зуби", - сказала вона. За даними CDC, від 60 до 75% жінок страждають будь-якою формою стоматологічного захворювання під час вагітності.

@princxssglitterhead

Reply to @__peter_peter__ Peter Peter with the little Peter energy 🤣 #trolling #rolling #smalldenergy #toothlessprincess #ONLYFORYOU #PETER

♬ original sound - princessglitterhead

Після того, як Алісія виклала 16000 доларів, вона нарешті отримала знімні протези. "Це було найстрашніше, що я коли-небудь робила, але я знала, що це може бути краще рішення, яке я коли-небудь приймала... у нас є можливість зробити це рішення кращим, що ми коли-небудь робили для себе", – сказала вона.