2 травня православні відзначали одне з головних свят релігії – Воскресіння Господнє. У мережі вже з'являлася величезна кількість знімків і відео, як люди провели свято.

Як і слід було очікувати, в церквах мало хто тримав дистанцію і носив маски – незважаючи на те, що Україна дуже важко і повільно виходить з карантину, на свято люди масово рвонули в храми і вирішили, що саме там пандемія їх не дістане.

святкування Великодня в Україні
святкування Великодня в Україні

А нещодавно в мережі з'явилося відео, як розважається головний наставник української православної церкви Московського патріархату отець Онуфрій. Літній преставник РПЦ жбурляв яйця в натовп прямо після святкового богослужіння. Предстоятель УПЦ МП отець Онуфрій вирішив великодній службі закидати парафіян яйцями.

Отець Онуфрій
Отець Онуфрій

З кошики він їх діставав жменями і, особливо не цілячись, розкидав по храму. Народ сміявся, ловив і збирав. У ЗМІ пишуть, що традиція кидати яйця — абсолютно нормальна для московської церкви і виходить з 90-х років.

Відео з місця подій з посиланням на українські телеграм-канали опублікував на своїй сторінці у Фейсбук головний редактор порталу Українці Дмитро Моренок.

"Наступний крок – млинці з лопати?", – іронічно підписав відео Дмитро Моренок.