Відома українська співачка, колишня солістка жіночого колективу "ВІА Гра" Анна Седокова поділилася постом у соцмережі. Вона показалася в Америці і звернулася до аудиторії.

Відповідну публікацію Анна Седокова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Пам'ятаєте я питала про стоматологію в LA? Позавчора я була на прийомі у засновника клініки Coastland Dental Артура Аркелакяна @coastland_dental ✅ він мені допоміг у складній ситуації і впевнена допоможе і вам ) Доброта, професіоналізм і ідеальна чистота - це те, що кидається в очі . І враження залишається незмінним .) У клініці є всі види стоматологічних послуг і будь-яка діагностика✅а лікарі можуть привітати вас англійською, російською, вірменською та іспанською мовами! Всім моїм підписникам, які прийдуть на консультацію по встановлення зубних імплантів CT Scan в подарунок (томографія). Не хворійте, але якщо раптом заболить зуб 🦷 або захочеться змін в житті - Ви знаєте куди йти в LA !", - підписала публікацію успішна виконавиця.

Численні фанати, не змусили себе чекати і почали коментувати пост зірки.

"Красуня ❤️❤️ зараз знову набіжать шуліки з подвійними підборіддями і скажуть що це не красиво😂 😂 😂", "бабусям і дідусям пенсіонерам про це розкажіть, куди потрібно сходити до стоматолога в Лос-Анджелесі 😂", "Вірмяни скрізь. Продам квартиру щоб вистачило 😆", "😂 було б дивно, якби за такі бабки були злі і було брудно", - залишають коментарі фоловери української співачки.

Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram

Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram
Коментарі на пост Анни Сєдокової в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Анна Седокова показала голі груди.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Анна Седокова розповіла про мрію.

Також портал "Українці" писав, що Анна Седокова розповіла, як її уникали люди.