Відома українська співачка Регіна Тодоренко поділилася унікальним кадром на своїй сторінці в соцмережі. Вона показалася вагітною перед дзеркалом, показуючи свій великий живіт.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Як я схудла на 20кг. Коли я йшла в народжувати(74кг), була впевнена, що повернуся додому у вазі близько 60 кг. Дива не сталося. Будинки ваги показали 67. Цілі схуднути у мене не було, але дуже хотілося прийти в первинну форму, бути підтягнутою, з пружною шкірою, а не в'ялостями на боках☺️. Враховуючи моє прагнення годувати грудьми 🤱( 1 рік і 3 місяці), результат був помітний не відразу, але вже через 3 місяці після народження Майкла я важила 60", - підписала публікацію українська артистка.

Крім цього, Регіна написала про те, що потрібно робити для того, щоб скинути зайву вагу.

"1. Перше, на що необхідно звернути увагу, - це харчування. Воно повинно бути збалансованим. 2. Після годування грудьми я, як і раніше, почала практикувати інтервальне харчування 8-14: 10 годин їж, 14 годин п'єш воду, чай. Думала, що буде дуже складно. Коли я перебувала вдома, мені вдавалося дотримуватися такого харчування, але на роботі – складніше. 3. Спорт повернувся в моє життя через півтора року після пологів. Я почала займатися фігурним катанням. 4. Регулярні масажі 1раз в тиждень і лазня 1 раз на місяць. 5. Домашній догляд: ванни 🛁 Thalion, кавовий скраб, зараз будете сміятися, але коли укладаю малюка, качаю ноги", - поділилася успішна співачка.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

Нагадаємо, що чарівна Регіна Тодоренко заспівала на великій сцені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Регіна Тодоренко показала переможця в популярному шоу.

Також портал "Українці" писав, що Регіна Тодоренко терміново звернулася до фанатів.