Відома українська телеведуча, зірка тревел-шоу "Життя інших" Жанна Бадоєва поділилася постом у соціальній мережі. Вона показалася в стильному вигляді і розповіла фанатам цікаву історію.

Відповідну публікацію Жанна Бадоєва розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Напоминалочка)))) завтра прокидайтеся не пізніше 10:00, щоб встигнути зварити каву (чай, сніданок), розбудити всіх домочадців і включити телевізор))) завтра "життя інших" Братислава! Дізнаєтеся як вони живуть і дуже цікавий момент з'ясувався під час зйомок, чому словаки (чоловіки) рідко мають коханок))) цікаво дізнатися? Дивіться завтра, потім поділіться враженнями)))", - підписала публікацію українська телеведуча.

Численна публіка, підписана на сторінку зірки, вже давно перевалила позначку в 1 мільйон чоловік. Шанувальники не забувають про себе нагадувати, коментуючи кожен пост телезірки, і цей – не став винятком.

"Одягають вас звичайно як бабусю.", "Жанна у вас дуже класний стиль в одязі, милуюся всіма вашими нарядами🔥 👍", "у Словаччині ніколи не була 🔥 🔥 🔥 🔥 і нічого про неї не знаю !! Обов'язково подивлюся😍 😍 😍", "сподіваюся, що вони просто відповідальні, виховані і гідні чоловіки, які поважають себе і свою дружину або дівчину🙌", "Жанна, ми знаємо - словакам чоловікам дружини не дозволяють мати коханок. 🙅 ♀",- залишають відгуки фоловери української телезірки.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Нагадаємо, що Жанна Бадоєва розповіла, як живуть люди в незвіданому світі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Жанна Бадоєва запросила українців на незвичайний острів.

Також портал "Українці" писав, що телеведуча Жанна Бадоєва розповіла, яким буде це літо.