Знаменита і талановита українська співачка, переможниця на "Євробаченні" Джамала поділилася несамовитим постом з соцмережі. Вона розповіла аудиторії про сімейну трагедію, яка сталася ще в 1944 році.

Відповідний пост Джамала розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"18 травня 1944. Це дуже особиста історія. Це трагедія моєї родини. Моя прабабуся часто згадувала той жахливий день. Зранку її з п'ятьма маленьким дітьми на руках посадили в товарні вагони та відправили потягом до Середньої Азії. Тоді мій прадідусь був на війні. Їхали в жахливих умовах майже два тижні. Найменша донечка, на жаль, померла в дорозі. Дівчинку навіть не дали поховати. Радянські солдати просто забрали її. Зараз я мама. Коли я тримаю на руках маленького Селіма, я все більше розумію свою прабабусю та усвідомлюю весь жах того дня. Ця історія залишила глибокий слід на моєму житті та творчості. Її я буду пам’ятати завжди та розкажу своїм дітям. Коли ми знаємо свою історію, ми знаємо себе. Пам‘ятаємо", - підписала публікацію українська знаменитість.

Численні фоловери, не стримуючи емоцій почали залишати свої коментарі зі співчуттями.

"Читаю це із сльозами на очах...так важливо пам"ятати і розповідати такі страшні історії, щоб вони ніколи не повторилися знов...", "😢😢😢Страшне минуле, яке варто пам " ятати заради світлого майбутнього.", "Наша Батьківщина з вами! Молимося разом.... Обіймаємо....", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Джамали в Instagram
Коментарі на пост Джамали в Instagram

Нагадаємо, що популярна співачка Джамала показала свою сім'ю.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Джамала розповіла про складні трюки.

Також портал "Українці" писав, що Джамала розповіла, в чому знайти щастя.