Народна артистка України і продюсер Наталія Могилевська поділилася постом у соціальній мережі. Вона показала свій новий кліп і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Наталія Моглієвська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Запам'ятайте ці імена ‼️ Новий погляд на українське музичне відео, режисер @yaroslavbugaev . Давно відомий fashion фотограф, який знімав приголомшливі фотосесії для улюблених, відомих вам зірок, тепер він знімає вигляді! І це красиво! Стилісти проекту приголомшливі і улюблені мною @kir_khartley і @andreyyanko. Люди, які здатні розплакатися через красу і зворушити мене до сліз 🥲 Люди, які вміють робити приголомшливі перевтілення 🤩 але в цій роботі їх образи створили справжню драматургію.",- підписала відеоролик українська співачка.

Крім цього, Наталя подякувала своїм колегам, з якими вона працювала над новим кліпом.

"Спасибі @ruslantalabira за "Випила твою любов до дна", що віриш, шукаєш, займаєшся творчістю!❣️ @vadimlisa мій Одноденочка улюблений, спасибі за нашу дружбу і канеша ж за продакшн. Я так сміюся тільки з тобою! Дякую @annav_vetrova за любов, ніжність і підтримку. За те, що я знаю, що мене приймають будь-хто. Якою б я жахливою або прекрасною не була 😄 Дякую @denis_davidoff16, за те, що в цьому проекті Ти робив буквально все що міг. Ось скрізь де ти міг допомогти - ти скрізь допомагав. Спасибі тобі величезне. Твоя допомога вийшла далеко за всі твої можливі і неможливі повноваження. Ти молодець! 💪 🏻 І дякую @ 19nina_rud96 - за терпіння і підтримку. Без Вас я б не впоралася. ❤️ #Могилевська #додна", - продовжила знаменитість.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала новий вигляд.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала зелене волосся.