Популярна українська співачка, справжня "королева" шоу-бізнесу, чарівна Оля Полякова поділилася дуже важливим відеороликом у соцмережі. Вона торкнулася теми, яка хвилює всіх жінок і не тільки.

Відповідну публікацію Оля Полякова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Домагання - все ще наша реальність Поговорили з психологинею, гендерною експерткою Наталією Пашко @pashkonatalya про домагання - сексуальні і не тільки. Чому у нас все ще звинувачують жертв і ніяк не засуджують ґвалтівника? Що робити, якщо ви стали свідком або жертвою харассмента? Звідки ростуть коріння у цієї проблеми? Відповіді у відео. Дуже важливий ефір на все ще дуже важливу тему. Розповідайте ваші історії в коментарях. Не соромтеся, у нас у всіх є така історія... 🤦 🏼 ♀ ️", - підписала відеоролик скандальна співачка.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку зірки, ретельно стежить за всіма постами артистки. Шанувальники активно коментують кожну публікацію за участю Олі, і ця – не стала винятком.

"Олю, я вас не впізнала😮", "ви супер. Я Вами захоплююся. 😍 😍 😍 ", "Хороша Оля Полокова і співачка", "я з таким теж стикалася", "ефір був цікавий сказано багато, але...Чіткість була лише в тому, що домагання практично недоведені, а навіть якщо якимось дивом розмова була зафіксована, то покарання для негідника все одно немає. Навіть не знаю чи корисний був ефір або від нього більше шкоди.", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Нагадаємо, що Оля Полякова дала шикарний концерт у Білій Церкві.

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна Оля Полякова привітала близького друга зі святом.

Також портал "Українці" писав, що новий вигляд Олі Полякової зачарував публіку.