Таїсія Повалій приїхала до Москви через участь у концерті, після якого поділилася деталями бурхливого кохання.

Українська співачка нечасто відвідує Росію через коронавірусні обмеження, але все ж регулярно їздить з гастролями і візитами до країнм-агресора. Однак на один зі збірних концертів Таїсія Повалій погодилася приїхати, після чого відверто поговорила з репортерами.

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Артистка поділилася, що більшу частину часу проводить в заміському будинку, а виїжджати з України стала тільки після вакцинації. За словами Повалій, вона легко перенесла щеплення, наслідків ніяких не було.

Також Таїсія Миколаївна розговорилася про роман з Миколою Басковим. Їх спільні пісні особливо популярні в репертуарі співачки. Першим дуетом стала пісня "Відпусти мене", яку спочатку Повалій хотіла співати сольно. Але одного разу, за словами артистки, Басков опинився у неї вдома і під шампанське і шашлик запропонував записати композицію разом.

Фото Миколи Баскова
Фото Миколи Баскова

"Якось Микола опинився у мене вдома. Досі пам'ятаю: ми пили шампанське, їли шашлик... Ігор виніс на вулицю магнітофон і поставив пісню "Відпусти мене", яку я хотіла записати одна. Але Коля почув і сказав: "Треба заспівати удвох!"... Я просто закохалася в Миколу. Наша перша пісня народилася під шампанське, а потім, на зйомках кліпу, ми вже були як рідні люди", – відверто розповіла Таїсія Миколаївна.

Примітно, що після запису першого дуету мати співачка заявила, що Микола підходить Таїсії навіть більше, ніж її чоловік.