Спершу на сторінці Анастасії Волочкової з'явився кадр, на якому вона сидить на стільці, поки її стиліст робить їй зачіску для виходу в світ.

На столі поруч із зіркою стоїть кальян, що особливо обурило користувачів. Сама ж артистка оголила ноги і широко посміхнулася в камеру. Фотографію балерина підписала, зазначивши, що радіє, коли салон краси раптом трапляється в її будинку і з її близьким другом.

Підписники в "Інстаграмі" знаменитості не схвалили таку її появу. "Схаменіться! Дурносмак зашкалює", "Закінчення ніг – це неетично. Неприємно дивитися", "В такій позі він ще не бачив своїх клієнтів", "Штани забули надіти", "А сісти то нормально слабо?", "Може скинутися на штани?", "Мабуть, хвора", – писали вони.

Однак ще більше всіх насторожив останній знімок Анастасії Волочкової. Вона вирішила показати шанувальникам, як проводить вихідні. В черговий раз не обійшлося без фірмового знімка на шпагаті в купелі. На кадрі балерина сидить в червоному купальнику після процедур. Вона зазначила, що чудово провела день.

Користувачі мережі підкреслили, що почали турбуватися за її стан, так як часті публікації такого штибу, на їх погляд, можуть позначати лише те, що з балериною щось не так.

"Як же нудно дивитися на це", "Талію прифотошопили", "Ні, точно якісь проблеми. Не можна ж постійно скрізь так ноги розсовувати", "Противно", "Скільки можна", "Тільки цим місцем і заробляє", "Бабуся зовсім того. І нічого більше показувати", - висловилися в коментарях.