Останнім часом співак Ігор Ніколаєв сильно погладшав. Його дружина пояснила, в чому справа.

Фанати цікавляться здоров'ям Ігоря Ніколаєва і постійно задають питання в блозі його молодої дружини Юлії проскурякової, чому він так роздобрів, і хто його відгодував. Днями артистка вирішила розставити крапки над I і вперше розповіла, чому чоловік поправився.

Під час періоду самоізоляції Ігор Ніколаєв і Юлія Проскурякова довго сиділи вдома. Співачка не заперечує, що вони обидва схильні до повноти, так що вагу весь час потрібно контролювати. Юлія Проскурякова бореться за здоров'я чоловіка. Завдяки спорту їм вже вдалося скинути пару кілограмів.

Фото Ігоря Ніколаєва
Фото Ігоря Ніколаєва

У розпал епідемії зоряна пара жила в своєму заміському будинку і грала в бадмінтон у дворі. Завдяки активному відпочинку їм і вдалося схуднути. Але шанувальники все одно в жаху від того, як погладшав 61-річний Ігор Ніколаєв. Вони вважають, що йому і далі треба знижувати вагу.

До слова, самоізоляція лише згуртувала зоряну пару. Їх дочка Вероніка так звикла, що тато весь час вдома, що тепер не хоче його відпускати будь-куди.

Раніше Ігор Ніколаєв весь час пропадав на гастролях, і дочка з нетерпінням чекала батька додому.

"Тепер, як тільки я збираюся кудись від'їхати, Ніка відразу з якихось дрібниць це вираховує, йде в гардеробну і ховає мої джинси, щоб я не пішов", – наводить слова Миколаєва портал "7днів".

Артист додав, що щасливий проводити час з сім'єю, і ніякий коронавірус цьому не перешкода.