Знаменита українська співачка, найскандальніша і епатажна особистість на українській естраді, мати двох дочок, член детективного складу на гіпер-шоу "Маска", колишній член журі на розважальному шоу "Розсміши коміка" Оля Полякова поділилася шикарним знімком в соціальній мережі. Вона показалася в розкішній сукні на зйомках.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Facebook

"Сьогодні хочу подякувати агенції Secret Service Selebrity Marketing за реалізацію найкрутішої інтеграції в кліп "доросла дівчинка". Найпопулярніший маркетплейс України Prom.ua @prom.pompom став головним рекламним брендом у моєму відео, який фігурує в основному сценарії і є відправною точкою всього сюжету. Навіть кольору фірмового стилю Prom.ua органічно влилися в наші декорації. Спасибі всім учасникам цього процесу! Вийшло соковито, смачно і органічно!",- підписала знімок скандальна артистка.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Багатомільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку Олі, активно коментує всі пости за участю епатажної виконавиці, і цей – не стали винятком з правил.

"Дійсно, до рекламного бренду питань немає і до його кольорів. Рекламний ролик самого популярного маркетплейса України вийшов крутий.",- залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram
Коментарі на пост Олі Полякової в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", скандальна Оля Полякова показала кадри зі свого виступу.

Нагадаємо, що епатажну виконавицю Олю Полякову звинуватили в неписьменності.

Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова в новому образі прийшла на ранкове шоу.