Успішна українська співачка, телеведуча Регіна Тодоренко поділилася постом у соціальній мережі. Вона показала свою сім'ю і звернулася до аудиторії з розповіддю з особистого життя.

Відповідну публікацію Регіна Тодоренко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Чи правильно використовувати дитину в своїх цілях? Мій досвід. Я довгий час засуджувала батьків, які маніпулюють дітьми заради заробляння грошей. Чого вартий тільки приклад Маколея Калкіна або Брітні Спірс,яка судиться зараз з батьками ... півтора роки тому Майклу запропонували перший рекламний контракт. І я злякалася, злякалася, що прирікаю сина на страждання, які він не заслуговує. Для мами майбутнє дитини-бурхливе море перед грозою, небезпечне, непередбачуване, таїть в собі невідомі маршрути. Контракт запропонував бренд Pampers, за сценарієм головним героєм був Майкл", - підписала фотографію українська співачка.

Крім цього, вона написала про те, якою матір'ю вона себе вважає.

"Я-тривожна мати, мені складно було прийняти рішення. Я відчувала почуття провини, мені здавалося, що я використовую дитину в своїх цілях. У той момент хотілося перенестися на машині часу і запитати у дорослого Михайла, чи хоче він брати участь в зйомках. Раптом син хотів би використовувати цей шанс? Раптом це буде корисно для його кар'єри? На ці питання не було єдиновірної відповіді. Було страшно, як перед першою подорожжю.Ми довго приймали рішення з Владом. Знімати або не знімати. Раптом для сина це буде стрес? РАПТОМ ЗЛЯКАЄТЬСЯ? Раптом заплаче? Навколо буде багато незнайомих людей. Але ми знайшли рішення! Діяти тільки за бажанням Майкла", - продовжила телезірка.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко