Українська телеведуча продовжує навчати людей етикету не дивлячись на глузування та критику багатьох шанувальників.

Уважні глядачі Олі вже знают, як знімати рукавички, правильно їсти бургер та багато інших правил гарного тону. Але чарівна телеведуча продовжує розкривати й інші таємниці етикету та правильної поведінки.

Приміром, нещодавно журналістка розповіла на своїй сторінці у мережі Інстаграм, як потрібно зачиняти двері. Виявляється, багато хто робить це неправильно і може викликати осуд та гнів оточуючих.

"Як за етикетом зачиняємо за собою двері? Правою рукою? Повертаємося спиною? Ні, ні, ні! Двері зачиняємо лівою рукою за собою, тоді всі у кімнаті бачать наше обличчя. А права рука вільна для вітань", – пояснила Ольга Фреймут, доповнивши відеоурок.

Шанувальники подякували телеведучій за корисні та просто пізнавальні уроки етикету зазначивши, що не дивлячись на критику, журналістка робить потрібну справу.

"Многие не любят, осуждают, а я обожаю!!Самая крутая!! Умная, строгая, но с ноткой юмора! Давайте нам ещё этикета", "Никогда не обращала внимание на то, как захожу в комнату. Завтра на работе проверю)) Спасибо за Ваши советы", "Я зачиняю двері так, щоб усе місто почуло, що я зайшов", "Оля ви красунечка я вас дуже люблю ❤️❤️❤️", "Супер! Обожнюю Ваше навчання!", "А ще треба сказати Вечір в хату, як справжня леді", – жартували та дякували шанувальники.