Народна артистка України, продюсер, талановита і успішна співачка, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", колишній тренер "Ліги Сміху", Наталія Могилевська поділилася дивовижним постом у соціальній мережі. Вона вирішила влаштувати відверте спілкування зі своїми фоловерами.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Три гострих теми, які часто зустрічалися у ваших секретах. В яку одну з цих ситуацій ви б ні при ніяких обставинах не хотіли б потрапити. Напиши в коментарях 1, 2 або 3? 1. Раптова закоханість в іншу людину, будучи в шлюбі. Сильно. 2. Сильна любов до людини старше/молодше на 20 років. 3. Змінила або змінив дружину/дружині з людиною своєї статі. Ps. Мої дорогі, вчора був класний Питання-відповідь, спасибі за вашу активність і питання! Скоро повторимо #Могилевська #питаннявідповідь # спасибі #насвязи", - підписала фотографії українська виконавиця

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, досягла позначки в 1.3 мільйона чоловік. Фолловери артистки ретельно спостерігають за творчістю і особистим життям співачки, вони не обділили увагою свою улюбленицю і ставили чимало коментарів.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Закохатися, будучи в шлюбі... Ну її, таку ситуацію, важко всім", "що за макіяж в стилі П'єро? Навіщо ці чорні плями????", "Красуня"," Краса нереально", " всі три норм... Коли справа стосується любові, то навпаки це ж мрія" вляпатися" в ситуацію коли ти любимо(а)", " саме терпиме з цього - закохатися в людину,кіт старший за тебе. Решта - так собі ситуації)", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська розповіла, який гороскоп чекають зміни.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала, як вона святкує день народження.