Загальна пісня стала причиною конфліктів між Валентиною Легкоступовою і Аллою Пугачовою.

Виконавиця хіта про ягоду малину померла рівно рік тому від важкої травми. Походження смертельного поранення так і не встановлено. Ходять чутки, що Легкоступову вдарили по голові, проте за офіційною версією вона впала зі сходів.

Напередодні річниці дочка артистки Анетта Бриль розповіла приховані досі подробиці життя знаменитої матері. Вона поділилася подробицями війни Легкоступової з Пугачовою. Виявилося, російська співачка вкрай негативно ставилася до суперниці, з якою вони обидві виконували пісню "Двоє".

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

"Мама виконала її першою, потім її співала Алла Пугачова. Можливо, вона просто ревно до таланту мами ставилася", - поділилася Анетта Бриль.

Дочка Легкоступової вважає, що Алла Пугачова не просто недолюблювала її мати, а навіть прямо намагалася їй нашкодити. Валентина Валеріївна, навпаки, була прихильницею творчості Пугачової.

У річницю смерті матері Анетта Бриль знаходиться у Феодосії, в анексованому російськими окупантами Криму. Саме там розвіяли прах співачки, яка жила в цьому місці з трьох років.

Фото Алли Пугачової
Фото Алли Пугачової

"Вдень ми попливемо на катері на те саме місце і покладемо квіти. Місце, де назавжди залишилася наша матуся", – розповіла дочка Легкоступової.

За 40 днів до відходу з життя співачка вийшла заміж за Юрія Фірсова, якого багато хто звинувачує у смерті Валентини Легкоступової. Друг сім'ї Сергій Дворцов сказав, що не бажає бачити вдівця на кладовищі, так як це було б неправильно.