Відомий український продюсер та ведучий Ігор Кондратюк розкритикував анонсовану появу співачки Софії Ротару на святковому концерті до Дня незалежності на НСК «Олімпійський».

Він зазначив, що Ротару нещодавно виступала на російському фестивалі «Нова хвиля» у Сочі. Про це Кондратюк написав у Facebook.

«При всій повазі до легендарності Софії Михайлівни Ротару, після її недавнього виступу на «Новой волне» в Сочі – курорті країни-агресора – я б не випускав її на сцену концерту до Дня Незалежності. Під час війни не можна одночасно виступати й для окупантів, і для жертв агресії», – пояснив він.

пост Ігоря Кондратюка
пост Ігоря Кондратюка

Кондратюк зауважив, українські зірки гастролюють в Росії через відсутність в Україні закону про колаборантів. «…кожен по-своєму трактує можливість працювати в РФ і співпрацювати з агресором. І такий стан справ - повна антидержавна маячня», – написав ведучий.

Сама Ротару виступ в РФ не коментує і навіть в соціальних мережах вона не показує, як вона провела час в Сочі.

Користувачі у мережі розділилися на тих, хто підтримав слова Кондратюка та тих, хто вступився за легендарну українську співачку.

"Ігор, ви є пігмей в порівнянні з Софією. Вона епоха, а ви жалюгідний невдаха", "Ты забыл про свою работу в Останкино???", "Джамала выступала в 2015 в России когда уже шла война,но никто про это не говорит и боготворят ее", "На мою особисту думку, усі публічні особи, котрі зробили зібрання громадян РФ, на території РФ (рф-ворог України), є ворогами України. Маю надію, що справедлива кара їх наздожене...", "Мене , як завжди, найбільше вкурвлює вибірковість застосування норм законодавства в нашій країні. Розважала в Криму - допобачення, нев'їзд. Бо інакше чому тоді не можна в'їжджати іншим земфірам?", – пишуть українці.

коментарі до посту Ігоря Кондратюка
коментарі до посту Ігоря Кондратюка

Нагадаємо, 24 серпня Ротару повинна виступати в Києві, вітаючи українців з 30-річчям незалежності країни.