Українська співачка Maruv поділилася скандальними кадрами в соціальній мережі. Вона показала свій образ на сцені, де виступала з Філіпом Кіркоровим.

Відповідну публікацію Maruv розмістила на своїй сторінці в Instagram.

"Я Перформанс з @fkirkorov на @newwave_official останнім часом дуже багато коментарів з приводу моїх костюмів, танців і виступів, що вони занадто відверті, одне і теж і т. д. так от, особисто я так не вважаю! Я обожнюю естетику кабаре, фетиш і стрип! Це красиво, складно і сміливо, не кожен артист може впоратися і органічно вписатися в цей стиль, а я можу . Найсмішніше, що ці ж танці в шоу зарубіжних виконавців, на яких більшість рівняються і яким поклоняються, вважаються нормою, а якщо у своїх, то " фу, вульгарність!"",- підписала фотографії українська співачка.

Крім цього, Марув продовжила свою дискусію, додавши кілька слів.

"ДОРОГІ ГЛЯДАЧІ! Змиріться! Час йде вперед, і мистецтво танцю і володіння своїм тілом розвивається, а це означає, що рано чи пізно це все стане шанованим видом спорту або шанованим видом мистецтва. При цьому я не можу сказати, що стрип більш відвертий вид танцю, ніж наприклад та ж румба, в ній набагато більше контакту і вилянь стегнами, просто це вже сприймається, як щось само собою зрозуміле і усталені.Так ось мораль мого поста така: дорогі друзі! Давайте не будемо ханжами і розсадниками подвійних стандартів. Поважайте чужу працю і свободу самовираження, адже врешті-решт без таких, як я, вам би нічого було обговорити, засудити або захопитися. І пам'ятайте, що найбільші поборники моралі – це старі повії", - продовжила зірка.

Фото Maruv
Фото Maruv

Нагадаємо, що українська співачка Марув показала гарячі танці.