Юна дочка української зірки, відомої, як "суперблондика", унікальної і неповторної Олі Полякової Маша поділилася незвичайним для себе постом. Вона заговорила про свої недоліки, що викликало повагу її матері.

Відповідну публікацію Маша Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Знаєте, все життя я випрямляла свої кучерики, ховала горбинку на носі... і що я можу сказати-любіть себе і приймайте, адже те що вам дано з народження і робить вас самими собою! Так що нікого не слухайте!!! Ідеалів краси не існує", - підписала пост дочка скандальної артистки.

Передплатники популярної дівчинки не змусили себе довго чекати і почали коментувати знімки.

Фото Маші Полякової
Фото Маші Полякової

"Моя разумашка"," я ось теж соромлюся якось свого обличчя,але прочитавши опис під цим постом,у мене піднялася самооцінка :) я зрозуміла що,то чого я соромлюся,це моя родзинка, яка виділяє мене серед інших людей", " в юності у моєї подруги був короткий носик з горбинкою, всі були в захваті, крім неї самої. У студентстві вона видалила горбинку (пластика 90х), все закінчилося добре, але... дівчинка втратила ШАРМ і стала як всі. На жаль! Все цікаве в зовнішності-це "індивідуальність"! "Ніколи не відмовляйся від себе!"", "Молодець, так тримати не слухай нікого, живи в кайф, це твоє життя, твій вибір, рухайся!!! Люби собі, бо ми всі неповторні і особливі", - пишуть відгуки фоловери Маші.

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram
Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram
Коментарі на пост Маші Полякової в Instagram

Нагадаємо, що дочка Олі Полякової показала, як проводить свій час.