Неповторна співачка, народна артистка України, чарівна Ані Лорак поділилася чудовим постом у соцмережі. Вона показалася з Сергієм Лазарєвим і розповіла про новий спільний трек.

Відповідну публікацію Ані Лорак оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Якщо вам пощастило зустріти "свою" людину, тримайте її міцніше. Любіть і не відпускайте свою любов нехай ця пісня стане гімном всіх люблячих сердець Наша довгоочікувана спільна композиція з @lazarevsergey "Не відпускай" вже доступна для прослуховування на всіх цифрових майданчиках! Завантажуйте, слухайте і діліться своїми враженнями в коментарях Music: Андрей Сторож @andrey_aviator Lyrics: Алена Попова @alenamusic.ua sound producer: Михайло Кошовий @mikhail.koshevoy Cover: @borodatze", - підписала Відеоролик чарівна виконавиця.

Багатомільйонна аудиторія, яка підписана на сторінку української артистки активно коментує кожну публікацію своєї улюблениці, і ця – не стала винятком з правил.

Фото Ані Лорак
Фото Ані Лорак

"душевна і щира пісня! весь ранок на повторі! нехай кожна людина відчуває почуття любові таке щастя бути коханим і любити..", "Пісня потрапила в саме серце цього безумовно варто було чекати стільки років", " нарешті ми дочекалися цю колаборацію спасибі вам за такий чуттєвий трек! ваші голоси дуже красиво зливаються, викликаючи тисячі мурашок по всьому тілу з прем'єрою!!", "Ну що, коли наступний дует з Лазарєвим....?",- пишуть відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак зачарувала публіку ніжним виглядом.