Співак і музикант Арсен Мірзоян зізнався, чи планують вони з Тонею Матвієнко поповнення у родині та які сімейні традиції закріплювали під час карантину.

На знімальному майданчику відомий музикант Арсен Мірзоян розповів, що карантин подарував йому унікальну можливість провести більше часу з родиною. Проте на відміну від багатьох українських сімей вони з Тонею Матвієнко не наважились на поповнення в родині й на це є свої причини.

Арсен Мірзоян
Арсен Мірзоян

«У нас з Тонею на двох четверо дітей, тому про поповнення ми не задумуємось. Можна сказати, у нас знак-стоп (сміється). Ми відповідальні люди і розуміємо, що для цього треба багато сил, фінансів і здоров’я. Це дуже відповідальний крок. Я вважаю, що один із важливих і необхідних вкладів – у дітей. Шукати відповіді і сенс життя слід саме в них. Треба вкладати в них гроші, допомагати, ділитись досвідом і вберігати від помилок», – коментує співак Арсен Мірзоян.

Крім того, він зазначив – весь вільний час вони з дружиною присвячують родині та закріплюють свої сімейні традиції.

Арсен Мірзоян з Тонею Матвієнко
Арсен Мірзоян з Тонею Матвієнко

«Вже років 8 ми щоліта їздимо до Яремчі. Збираємо всіх дітей і вирушаємо на відпочинок на кілька тижнів. Влітку там не спекотно – чудовий клімат і холодні гірські ріки. Зі старшим виїжджаємо на велосипедах, з молодшим – на рафтинг чи на квадроциклах катаємось, – розповідає артист. – І звісно, вдома маємо чим зайнятись. Наприклад, з Ніною постійно виходимо на прогулянки, а щосуботи у нас волейбол. У неділю зранку у мене крос, після чого я забираю малу і ми вирушаємо гуляти».