Відома українська жартівниця, популярна телеведуча Леся Нікітюк оприлюднила несподівану публікацію в соціальній мережі. Вона показала себе в пікантному образі і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила на своїй станиці в Instagram.

"Ви мене ніколи не запитуєте, але я вам все одно розкажу…Якщо хлопець замість того щоб завести вас на шопінг, просто їздить вам по вухам або катає тільки на човні по озеру, заберіть в нього весла та гребіть на офіційний сайт, або в магазин @intertop.ua, кожного сезону INTERTOP проводить Shopping Fest зі знижкою -20% на всі представлені бренди. Це дуже МОДНИЙ Шопінг Фест, який цього сезону триватиме з 23 по 26 вересня. Поспішай! Знижка: -20% на все! Я поки що не там, тому що не маю в шо взутись Чекаю доставку і вже збираюсь… #INTERTOP #intertopua", - підписала публікацію українська телеведуча.

Багатомільйонні фанати, які підписані на сторінку чарівної жартівниці, активно стежать за її творчістю та особистим життям. Фолловери знаменитості активно коментують кожну публікацію, і ця - не стала винятком.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

"дуже гарна але необична на себе не схожа", "Леся... Тобі за розвод, пора відшопити по самі помідори", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що Леся Нікітюк показала свій гарячий образ.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк влаштувала показ мод в туалеті.