Популярна українська телеведуча, колишня учасниця танцювального шоу "Танці з зірками", зірка розважального проекту" Хто Зверху?", весела і симпатична Леся Нікітюк поділилася кумедним постом в соціальній мережі. Вона показала, як прокинулася на дозвіллі і виявила «сюрприз» у своєму ліжку.

Відповідну публікацію Леся Нікітюк розмістила у своєму акаунті Instagram у розділі Stories.

Ні для кого не секрет, що українська знаменитість – дуже популярна особистість. Вона якось показувала публікацію, де похвалилася тим, що вона знаходиться на другому місці за запитами в пошуку, після президента Володимира Зеленського.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

Леся Нікітюк - володарка унікального поєднання. Її приємна зовнішність і почуття гумору закохало в себе мільйони українців, які буквально вже не можуть без харизми своєї улюблениці.

Варто відзначити, що телеведуча – дуже активна особистість в соціальній мережі. Вона щодня ділиться своїми знімками або відеороликами, щоб показати своє життя, або ж просто поспілкуватися з українцями.

Stories Лесі Нікітюк
Stories Лесі Нікітюк

В цей раз телезірка зробила дуже забавну і незвичайну публікацію. Вона показала своє ліжко, в якому лежить кульок із зображенням відомого журналіста Дмитра Гордона. Ця фотографія виглядає дуже забавно, так як бачити кульок, який лежить на подушці і акуратно накритий ковдрою – дуже незвично.

"Коли знайшла в ліжку солодке", - підписала пост Леся Нікітюк.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Леся Нікітюк в ефектному вбранні показала, чим займається в парку ночами.

Нагадаємо, що Лесю Нікітюк вигнали з літака.

Також портал "Українці" писав, що Леся Нікітюк засвітила маленькі груди.