Українська телеведуча, зірка тревел-шоу "Життя інших" Жанна Бадоєва поділилася незвичайним постом у соціальній мережі. Вона написала цікаву історію з життя і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Жанна Бадеова розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Моя подруга заміжня вже кілька років і вчора вона мені в нервах скаржилася який її чоловік козел.... Тому що дає гроші і приділяє увагу першій дружині і дітям від першого шлюбу!!! Я подумала, напевно та жінка теж каже, що її колишній чоловік козел, тому що кинув її з двома дітьми ..... з усіх боків чоловік виявився козлом)))) мені от цікаво, де ця середина і ніхто не винен? Чи тільки чоловік повинен? А жінка? Вона завжди жертва? Разве? Давайте поміркуємо на цю тему,що думаєте по Це у приводу? У будь-якому випадку всім відмінно дня", - підписала публікацію українська телеведуча.

Жанна Бадоєва відома, як мандрівниця. За її родом діяльності стежить дуже багато українців, які підписані на її сторінку в соціальній мережі. Вони не проходять повз публікацій Жанни і залишають дуже багато коментарів.

Фото Жанни Бадоєвої
Фото Жанни Бадоєвої

"Ну чого їй скаржитися, вона ж такого брала спочатку, з колишньою дружиною і двома дітьми. А то що допомагає, молодець! Але допомагати він повинен саме дітям, не колишній дружині, або він її теж удочерив колись?)", "Добре, що допомагає колишній дружині і дітям,значить совість є", - пишуть відгуки юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram
Коментарі на пост Жанни Бадоєвої в Instagram

Як раніше повідомляв портал "Українці", Жанна Бадоєва розповіла, як закінчилося її відрядження.